Zachęcamy do przekazania 1% Podatku dochodowego za rok 2012 na rzecz Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna

Status Organizacja Pożytku Publicznego posiadamy od 2004 roku. Środki pozyskane przeznaczamy na działalność statutową, w tym za zakup sprzętu ratowniczego i szkoleniowego.

Aby przekazać nam swój 1% wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w zeznaniu podatkowym (poniżej przykład z PIT-37):Nr 123. Wpisując numer KRS: 0000155463

  • Nr 124: Wnioskowana kwota 1% podatku należnego
  • Nr 126. Zaznaczając pole zgadzasz się na przekazanie danych osoby wpłacającej MSM.

W piątek, 8 marca, rozpoczął się pierwszy kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy dla członków Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna.

Kurs obejmuje 66 godzin zajęć teoretycznych oraz praktycznych i zakończy się egzaminem państwowym, po zdaniu którego uczestnicy otrzymają tytuł „Ratownika”.

Kurs organizowany jest przez Zarząd Główny Stowarzyszenia, a zajęcia prowadzone są przez instruktorów Bielskiego Pogotowia Ratunkowego cheapest Asacol .

Podczas kursu korzystamy z gościnności Cheap Albendazole Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” przy Sanktuarium bł. Jana Pawła II w Krakowie.

Oddziały, których istnienie zostało potwierdzone przez Zarząd Główny, mają możliwość prowadzenia swojej własnej strony internetowej w domenie MALTA.MED.PL, dla każdego oddziału zostaną utworzone standardowo dwa konta redakcyjne, umożliwiające wpisywanie wiadomości, terminów i tworzenie stron stacjonarnych.

Aby uzyskać dostęp do panelu administracyjnego strony oddziału, proszę wysłać ePocztę, zawierającą nazwiska, imiona i adresy mejlowe osób, które będą odpowiedzialne za edycję strony oddziału. Aby ePoczta nie zaginęła w czeluściach „spamu” powinna być zatytułowana: „Malta – strona oddziału Miejscowość”, oczywiście – miejscowość proszę wpisać własną. Proszę o podpisanie się czytelne i podanie aktualnego numery telefonu osoby wnioskującej (zakładam, że osobami wnioskującymi będą pp Komendanci oddziałów).

Dodatkowe informacje i zgłoszenia proszę przesyłać na adres MTOMIK(małpa)TLEN.PL

Dziś w internecie pojawił się już uaktualniony wpis w KRS naszego Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna w KRS. Aby móc zobaczyć wyciąg z KRS, na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, trzeba wpisać tekst z obrazka.

Informację można również zobaczyć na stronie BAZY.NGO.PL

Propranolol 40mg Już kilka oddziałów wystąpiło o możliwość edycji i prowadzenia swoich stron internetowych. Są to oddziały: Lądek Zdrój, Mszana Dolna, Sucha Beskidzka, Kraków i Myślenice. Zapraszamy kolejne oddziały do prowadzenia stron.

Swój 1% podatku możesz przeznaczyć właśnie na nasze Stowarzyszenie. Jesteśmy zarejestrowani jako Organizacja Pożytku Publicznego wpisani do KRS nr 0000155463.

A żeby przekazać nam pieniądze musisz wypełnić:

  • Nr 124. Wpisując: Stowarzyszenie Maltańska Służba Medyczna – Pomoc Maltańska
  • Nr 125. Wpisując: 0000155463
  • Nr 126. Wpisując obliczoną kwotę 1% Twojego podatku.
  • w części informacje uzupełniające mozna podać określony Oddział lub Zastęp Kadetów
  • Nr 129. Zaznaczając pole zgadzasz się na przekazanie danych osoby wpłacającej MSM.

Order Retin-A online
autor: Monika Nowak-Wojnarowska how to buy Plan B

Serdecznie zapraszamy Kawalerów i Damy Zakonu Maltańskiego, Członków MSM, Wolontariuszy Pomocy Maltańskiej oraz Pracowników Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich na Wielkopostne Rekolekcje Maltańskie, które odbędą się w dniach 8-10 kwietnia 2011 w Bielsku Białej – Lipniku. (Dom Rekolekcyjny SS. Notre Dame)

Koszt pobytu: 65 zł. Zaliczka w wysokości 30 zł przy zapisach.

Należy zabrać ze sobą pościel lub śpiwór.

Zgłoszenia do dnia 31 marca 2011 na adres mailowy: punkt@malta.katowice.pl lub pod numerem telefonu: 032 785 86 68.

autor: Marek GrzymowskiPaweł Wojnarowski treatment of bipolar disorder Order Disulfiram

Wszystkim Maltańczykom, Wolontariuszom, Współpracownikom oraz Przyjaciołom Maltańskiej Służby Medycznej życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia w komunii z Bogiem oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2011 roku. [zdj]

Zarząd Główny Stowarzyszenia
Maltańska Służba Medyczna – Pomoc Maltańska

autor:  Indocin no prescription MSM Kraków