Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

W minioną niedzielę zabezpieczaliśmy Tarnowskie Ściganki 2023 – 6 edycja, w Bike Parku – Marcinka, gdzie zawodnicy mierzyli się z niezwykle trudnymi trasami rowerowymi🚴‍♀️🚴‍♂️.
Podczas gdy część naszych Ratowników dbała o bezpieczeństwo rowerzystów, druga załoga udała się do Ryglic, gdzie podczas pikniku szkolnego prowadziliśmy pokazy pierwszej pomocy☺️, wszyscy zainteresowani mogli również obejrzeć karetkę🚑.
See MoreSee Less

Dzisiejsze popołudnie mieliśmy przyjemność spędzić na VI Mundurowym Dniu Dziecka🚑🚒🚔, organizowanym przez acute;w ☺️.
Nasi Ratownicy prowadzili pokazy pierwszej pomocy oraz prezentowali karetkę wszystkim zainteresowanym, dużym oraz małym.
Dziękujemy za zaproszenie oraz mamy nadzieję, że spotkamy się za rok❤️!
See MoreSee Less

Już jutro zapraszamy do Skrzyszowa, gdzie będziemy mieli przyjemność, wraz z innymi służbami mundurowymi, opowiedzieć nieco o pracy, jaką wykonujemy na codzień❤️🚑.

Będzie również możliwość oddania swojego głosu na projekt Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, złożony przez kilku naszych Maltańczyków ☺️.W sobotę 3 czerwca 2023 r. odbędzie się VI MUNDUROWY DZIEŃ DZIECKA. 😃👧🧒🚓🚒
See MoreSee Less

Już jutro zapraszamy do Skrzyszowa, gdzie będziemy mieli przyjemność, wraz z innymi służbami mundurowymi, opowiedzieć nieco o pracy, jaką wykonujemy na codzień❤️🚑. 

Będzie również możliwość oddania swojego głosu na projekt Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, złożony przez kilku naszych Maltańczyków ☺️.

Dziś nieco inny post🤗.
Chcielibyśmy poinformować, że dzięki uprzejmości Pana Mateusza Ciury, właściciela firmy MC24.net, od kilku tygodni w siedzibie naszego oddziału działa monitoring🎥.
Bardzo dziękujemy za pomoc w zwiększeniu bezpieczeństwa naszego sprzętu i Ratowników oraz serdecznie polecamy usługi Pana Mateusza🤝.
See MoreSee Less

Dziś nieco inny post🤗. 
Chcielibyśmy poinformować, że dzięki uprzejmości Pana Mateusza Ciury, właściciela firmy MC24.net, od kilku tygodni w siedzibie naszego oddziału działa monitoring🎥. 
Bardzo dziękujemy za pomoc w zwiększeniu bezpieczeństwa naszego sprzętu i Ratowników oraz serdecznie polecamy usługi Pana Mateusza🤝.Image attachment

Dziś, z okazji dnia dziecka, braliśmy udział w festynie szkolnym, organizowanym przez Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niw Niwce, gdzie prowadziliśmy pokazy pierwszej pomocy oraz karetki🚑🤝.

Wszystkim dzieciom, tym mniejszym i większym, z okazji ich święta, życzymy wszystkiego co najlepsze❤️, uśmiechu na buzi oraz nieustannej radości z życia😊🫶!

Do zobaczenia na kolejnych akcjach🚨.
See MoreSee Less

Dzisiejszy dzień spędziliśmy wraz ze służbami mundurowymi🚨, na pokazach pierwszej pomocy oraz sprzętu, z jakiego korzystamy na codzień🚑, podczas prezentacji ‚Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata’, która to miała Akademia Tarnowska Akademia Tarnowska. Wystawa została Fundacja Dorastaj z Namicja Dorastaj z Nami.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy brać udział w tak ważnych, oraz rozwijających wydarzeniach🤝.
Mieliśmy także przyjemność przeprowadzić krótki pokaz Marta Malec-Lech dla Pani Marta Malec-Lech, Marszałek Województwa MałopolskiegoUrząd Marszałkowski Województwa MałopolskłRDN MałopolskaSTARnowa.TVMNiezależny Serwis Informacyjny KADaTarnowska PolicjarKomenda Miejska Policji w Nowy SączcKomenda Wojewódzka Policji w KrakowiziZakład Karny w Nowym SącżZakład Karny w Tarnowił6 Brygada Powietrznodesantowa im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiegsantowa im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego
See MoreSee Less

Więcej…
Zaszufladkowano do kategorii Akcja

Wracamy!

            Z wielką radością informujemy, że po przerwie wznawiamy kursy pierwszej pomocy 🎉 Oczywiście w związku z reżimem sanitarnym wprowadzamy nowe zasady, a mianowicie:

  • Obowiązkowe będzie noszenie maseczek
  • zachowanie odstępu od siebie 1,5 metra. 😷
My już nie możemy się doczekać kiedy Was zobaczymy. 🥰

 

A dla przypomnienia filmik z naszych pokazów:

 

 

Zaszufladkowano do kategorii Akcja

Podziękowanie IV Kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie dla Oddziału Tarnów

Dziś o godzinie 17.00 w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10 odbyły się obrady Uroczystej XII Sesji kończącej działalność IV Kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie. Radni wręczyli dla naszego oddziału podziękowania za ogół działań i wsparcie inicjatyw młodzieży tarnowskiej.
Pragniemy serdecznie podziękować za wyróżnienie naszego Stowarzyszenia. Cieszymy się, że po wielu latach starań jesteśmy dostrzegani i doceniani w naszym mieście. Przez 20 lat naszego istnienia wiele się zmieniło. Niewielki, mało liczący się oddział (wtedy jeszcze Maltańskiej Służby Medycznej) stał się silnym       i jednym z najliczniejszych oddziałów w Małopolsce. Nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego gdyby nie nasz komendant Łukasz Nowak. To Jemu głównie należą się słowa uznania. Podziękowanie, które otrzymaliśmy to dla nas zaszczyt, który doda nam sił do pełnienia dalszej służby.

Wizyta w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Brzesku

W dniu dzisiejszym, dwoje naszych Maltańczyków odwiedziło Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku. Wizyta miała na celu pokazać młodzieży klas 3, idee wolontariatu w naszym Stowarzyszeniu, a także działalność jaką się zajmujemy. Uczniowie mieli także możliwość uczestnictwa       w krótkim szkoleniu z zakresu Pierwszej Pomocy, oraz rozmowy z Ratownikami MSM o różnych stanach zagrażających życiu.

Zaszufladkowano do kategorii Akcja