Projekty

Przedświąteczna Pierwsza Pomoc

Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna w Tarnowie organizuje akcję pod hasłem „Przedświąteczna Pierwsza Pomoc”. Zbiera rzeczy, które trafią do paczek. Te zostaną przekazane do małych pacjentów tarnowskich szpitali.

W czasie, gdy większość z nas czeka na świętego Mikołaja i szykuje się do świąt, sporo dzieci spędza ten magiczny czas na szpitalnych oddziałach. Dlatego Stowarzyszenie MALTA Służba Medyczna z oddziału w Tarnowie przygotowuje dla nich akcję pod hasłem „Przedświąteczna Pierwsza Pomoc”. To zbiórka paczek z prezentami, które mają trafić do najmłodszych pacjentów. Przy okazji wydarzenie nawiązuje do tego, czym maltańczycy zajmują się na co dzień, czyli do ratowania i udzielania pierwszej pomocy.

Wsparcie

Przekaż swój 1,5% podatku

Twoje 1,5% podatku może zrobić różnicę w życiu wielu osób. Wybierz Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna jako organizację pożytku publicznego w swoim zeznaniu podatkowym. Twoja hojność pomoże w zapewnieniu potrzebującym wysokiej jakości opieki medycznej oraz wsparciu działań prozdrowotnych.

Projekty

Przedświąteczna Pierwsza Pomoc

„W ubiegłym roku akcja bardzo się podobała, chociaż nie mogliśmy wejść na oddziały ze względu na ograniczenia związane z pandemią. W tym roku chcemy powtórzyć naszą akcję. Zbieramy artykuły papiernicze, zabawki i słodycze, książeczki i gadżety – wszystko, co może ucieszyć w takiej paczce. Ważne, aby to były rzeczy nowe. Będziemy je pakować, a potem nasza ekipa w pomarańczowych czapkach mikołajowych zawiezie prezenty do dzieci na oddziałach w tarnowskich szpitalach – wyjaśnia”  Edyta Prusak, organizatorka zbiórki.

Przedświąteczna Pierwsza Pomoc

Fotorelacja z Projektu