Projekty

Wzmocnij Swoje Otoczenie – Gmina Słupsk

Zakupimy Automatyczne Defibrylatory Zewnętrzne (AED) !!!

Jesteśmy jednym z laureatów V edycji programu „Wzmocnij Swoje Otoczenie”. Dzięki grantowi przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Nasze Stowarzyszenie zakupi AED W jego ramach przewiduje się montaż początkowo 2 szt. AED w miejscach publicznych, ogólnodostępnych oraz 1 mobilna sztuka trafi na wyposażenie organizacji non- profit działającej na terenie Słupska, (dla placówek oświatowych w Redzikowie i Bierkowie w gminie Słupsk) . Dodatkowo Wolontariusze Stowarzyszenia przeprowadzą szkolenia z pierwszej pomocy w miejscach gdzie znajdować się będzie AED. Umiejscowienie defibrylatorów AED spowoduje wzrost poziomu bezpieczeństwa okolicznych mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających, a w połączeniu ze szkoleniami przyczyni się do wzrostu świadomości znaczenia pierwszej pomocy i wczesnej defibrylacji w łańcuchu przeżycia.

Program #wzmocnijswojeotoczenie to ogólnopolski program grantowy, którego celem jest wsparcie oddolnych inicjatyw związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego, bezpieczeństwem, edukacją i ochroną środowiska Więcej informacji o programie na stronie https://www.wzmocnijotoczenie.pl Organizatorem programu są @Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., https://www.energetycznykompas.pl

Wsparcie

Przekaż swój 1,5% podatku

Twoje 1,5% podatku może zrobić różnicę w życiu wielu osób. Wybierz Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna jako organizację pożytku publicznego w swoim zeznaniu podatkowym. Twoja hojność pomoże w zapewnieniu potrzebującym wysokiej jakości opieki medycznej oraz wsparciu działań prozdrowotnych.

Wzmocnij Swoje Otoczenie – Gmina Słupsk

Mamy to!

AED zostało  już zamontowane placówkach oświatowych w Redzikowie i Bierkowie w gminie Słupsk. Są one ogólnodostępne.  Co znaczy, że może użyć ich każdy w sytuacji zagrożenia życia.
Nie bójmy się  tego robić !

Oczekujcie informacji kiedy Nasi Wolontariusze przeprowadzą szkolenia z pierwszej pomocy w miejscach, gdzie znajdują się już AED.
Cieszymy się że umiejscowienie defibrylatorów AED spowoduje wzrost poziomu bezpieczeństwa okolicznych mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających.

Program #wzmocnijswojeotoczenie to ogólnopolski program grantowy, którego celem jest wsparcie oddolnych inicjatyw związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego, bezpieczeństwem, edukacją i ochroną środowiska. Więcej informacji o programie na stronie https://www.wzmocnijotoczenie.pl

Organizatorem programu są @Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., https://www.energetycznykompas.pl

Wzmocnij Swoje Otoczenie – Gmina Słupsk

Fotorelacja z Projektu