Kurs Pierwszej Pomocy

Codziennie możemy być świadkami wypadku lub pilnej pomocy mogą potrzebować nasi najbliżsi. Zanim przyjedzie karetka liczą się każde sekundy. Nie pozwól sobie na bezradność – to może uratować czyjeś życie!

Niemal każdego dnia słyszymy informacje o wypadkach i innych zrządzeniach losu, których konsekwencjami są ranni ludzie i nie tylko. Czasem tak niewiele trzeba, żeby ocalić ludzkie życie. Zadajmy sobie pytanie, czy w przypadku zagrożenia życia posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności by udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej??

Umiejętne i szybkie podjęcie pomocy osobom poszkodowanym przed przyjazdem karetki często decyduje o czyimś zdrowiu lub życiu. Dlatego tak ważne jest zdobywanie wiedzy na ten temat.

Uczmy się pierwszej pomocy, bo nigdy nie wiemy kiedy tak naprawdę będziemy musieli tej pierwszej pomocy komuś udzielić czy to rodzinie, znajomym, przyjaciołom lub komukolwiek.

Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna oferuje nie tylko kompleksowy 16-sto godzinny Kurs Pierwszej Pomocy. Po wstąpieniu w nasze szeregi macie możliwość rozwijania swoich zainteresowań w ramach wolontariatu, jak również, a może przede wszystkim poznania niesamowitych ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Nie czekaj! Przyjdź i sprawdź sam !!

Pozdrawiają

Suscy Maltańczycy:)

—————————————————————–
„Człowiek, który umiera z braku ratunku,
obciąża sumienie pozostałych przy życiu”
—————————————————————-)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 😉