Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Dziś nasi Ratownicy postanowili pokazać się z nieco innej strony niż na codzień🎅, kilku pomarańczowych Mikołajów udało się do tarnowskich szpitali, by rozdać najmłodszym pacjentom prezenty zebrane podczas akcji ‚Przedświąteczna Pierwsza Pomoc #2’ 🎁🚑.
Jest nam niezmiernie miło, że już poraz drugi udało się obdarować dziSzpital Wojewódzki im. św. Łukasza SPZOZ w Tarno. ŁukaszSpecjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie. E. Szczeklika w Tarnowie prezentami Mikołajkowymi ❤️⭐️.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali sięESKA Tarnów Newę🫶,RDN Małopolskśnienie akcji ESKA Tarnów News i RDN Małopolska.
Mamy nadzieję, że akcja stanie się zapoczątkowaną przez nas w ubiegłym roku tradycją i że będzie się rozrastać również w innych miastach ❤️.
See MoreSee Less

Wczorajszego wieczoru mieliśmy przyjemność zabezpieczać koncert świąteczny🎄⭐️ z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej na Tauron Arenie w Krakowie. Całe wydarzenie przebiegło bezpiecznie, a nasi Ratownicy mieli okazję posłuchać najnowszych przebojów świątecznych, jak i tradycyjnych kolęd 🎁. See MoreSee Less

Więcej…
Zaszufladkowano do kategorii Akcja

Wracamy!

            Z wielką radością informujemy, że po przerwie wznawiamy kursy pierwszej pomocy 🎉 Oczywiście w związku z reżimem sanitarnym wprowadzamy nowe zasady, a mianowicie:

  • Obowiązkowe będzie noszenie maseczek
  • zachowanie odstępu od siebie 1,5 metra. 😷
My już nie możemy się doczekać kiedy Was zobaczymy. 🥰

 

A dla przypomnienia filmik z naszych pokazów:

 

 

Zaszufladkowano do kategorii Akcja

Podziękowanie IV Kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie dla Oddziału Tarnów

Dziś o godzinie 17.00 w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10 odbyły się obrady Uroczystej XII Sesji kończącej działalność IV Kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie. Radni wręczyli dla naszego oddziału podziękowania za ogół działań i wsparcie inicjatyw młodzieży tarnowskiej.
Pragniemy serdecznie podziękować za wyróżnienie naszego Stowarzyszenia. Cieszymy się, że po wielu latach starań jesteśmy dostrzegani i doceniani w naszym mieście. Przez 20 lat naszego istnienia wiele się zmieniło. Niewielki, mało liczący się oddział (wtedy jeszcze Maltańskiej Służby Medycznej) stał się silnym       i jednym z najliczniejszych oddziałów w Małopolsce. Nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego gdyby nie nasz komendant Łukasz Nowak. To Jemu głównie należą się słowa uznania. Podziękowanie, które otrzymaliśmy to dla nas zaszczyt, który doda nam sił do pełnienia dalszej służby.

Wizyta w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Brzesku

W dniu dzisiejszym, dwoje naszych Maltańczyków odwiedziło Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku. Wizyta miała na celu pokazać młodzieży klas 3, idee wolontariatu w naszym Stowarzyszeniu, a także działalność jaką się zajmujemy. Uczniowie mieli także możliwość uczestnictwa       w krótkim szkoleniu z zakresu Pierwszej Pomocy, oraz rozmowy z Ratownikami MSM o różnych stanach zagrażających życiu.

Zaszufladkowano do kategorii Akcja