Kontakt

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna
Oddział Myślenice
ul. Kościuszki 16
32-400 Myślenice

myslenice@msm.org.pl
+48 723 119 119

 

 

Aby skontaktować się od razu z odpowiednią osobą, wybierz temat który Cię interesuje:

Zabezpieczenie medyczne, wynajem karetki

Jeśli chciałbyś, żebyśmy zorganizowali dla Ciebie zabezpieczenie medyczne imprezy masowej lub przetransportowali chorego karetką wyposażoną w nosze hydrauliczne.

Zostań członkiem Malty

Jeśli interesujesz się naszą działalnością i chciałbyś zostać członkiem Malty Służby Medycznej – to jest właśnie strona dla Ciebie.

 

Kursy Pierwszej Pomocy

Organizujemy Kursy i Szkolenia z Pierwszej Pomocy prowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorów. Jeśli chcesz zapisać się na taki kurs lub Twoja firma chciała by zorganizować szkolenie dla pracowników, zgłoś się do nas.

 

Pokazy Ratownictwa i Pierwszej Pomocy

Organizujemy profesjonalne pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy: podczas imprez, dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Dołącz do Korpusu Kadetów

Nie masz 16 lat a chcesz uczestniczyć w naszych działaniach? Dołącz do Korpusu Kadetów. Będziesz mógł w trakcie roku szkolnego nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, zobaczyć jak działają służby ratownicze w Polsce i wiele wiele innych.

Działalność socjalna

Oprócz działalności medycznej prowadzimy także działalność socjalną: organizujemy zbiórki pieniędzy i darów, pomagamy uczniom w nauce, opiekujemy się niepełnosprawnymi i uczestniczymy w działaniach świetlicy w Myślenicach.

Przekaż swój 1% podatku

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Wszyscy nasi członkowie są wolontariuszami, którzy aby działać w ramach struktur Maltańskiej Służby Medycznej poświęcają swój wolny czas.

Na codzień my pomagamy innym, teraz Ty możesz pomóc nam!